Iščemo doktorskega študenta ali študentko, lahko tudi raziskovalca ali raziskovalko po doktoratu, ki bi bil pripravljen v Mladi akademiji prevzeti vlogo tajnika društva. Gre za prostovoljno delo, ki se opravlja brez plačila. Kandidate in kandidatke bomo uvajali v delo organizacije dogodka Mentor leta ter v druge tekoče projekte društva. Najbolj motiviranega med njimi bomo spodbudili, da kandidira na volitvah za mesto v upravnem odboru društva.

Seznam nalog:

• Pripravljanje in sklicevanje sej upravnega odbora
  • Upravljanje spletne strani društva in elektronske pošte
  • Vodenje društvenega arhiva in korespondence ter evidence članstva
  • Udeležba na sestankih društva (lahko tudi preko spleta)

Kaj pričakujemo?

• Izkušnje z upravljanjem spletnih strani in/ali poštnih seznamov
  • Motiviranost za pridobivanje izkušenj na področju upravljanja spletnih strani in poštnih seznamov
  • Zanimanje za visokošolsko in raziskovalno problematiko
  • Pripravljenost kandidirati za mesto v upravnem odboru društva

Kaj nudimo?

• Pridobivanje novih izkušenj in kompetenc, ki jih lahko vključite v življenjepis
  • Sodelovanje pri soustvarjanju slovenske raziskovalne in visokošolske politike
  • Možnost udejstvovanja v delovnih skupinah Evropskega sveta doktorskih kandidatov in mladih raziskovalcev
  • Sproščeno in pozitivno vzdušje v raznoliki in interdisciplinarni ekipi

Če vas zanima sodelovanje, se nam prosim oglasite na e-mail info@mladaakademija.si in dogovorili se bomo za sestanek.